Міжнародний жіночий день

7 березня 2018 року у районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 березня.

Свої вітання висловили голова районної державної адміністрації Апряткін С.М. та голова районної ради Филенко В.М. Найактивніших жінок району нагородили Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради. Нагрудним знаком та Почесною грамотою районної ради нагородили Кичату Т.А.,Шеремет Л.І. та Бафталовськау Г.С.У своєму виступі голова райдержадміністрації С.Апряткін звернувся до кращої половини людства та побажав квітучого весняного настрою, прекрасних слів і вчинків, приємних  сюрпризів.

Також музичні привітання для жінок району  прозвучали від  переможця сьомого сезону телевізійного конкурсу «Квадрат Успіху» - Валерія Кучерявого.

Голова райдержадміністрації Апряткін С.М.  та голова районної ради Филенко В.М. привітали  всіх присутніх жінок зі святом.