Молодь Чутівщини

Молодь є активною складовою сучасного українського суспільства, адже виступає носієм інтелектуального потенціалу, основним рушійним та визначальним фактором соціально-економічного прогресу. Саме від здатності молоді бути активною, дієздатною та творчою силою залежать перспективи на майбутнє.

З метою створення системи всебічної підтримки щодо формування та розвитку громадянської активності молоді для її самовизначення й самореалізації, забезпечення правових, гуманітарних, економічних передумов та надання гарантій соціального становлення молодої особи 10 жовтня 2018 року під керівництвом заступника голови райдержадміністрації відбулася нарада по питанню обговорення проекту програми «Молодь Чутівщини на 2019 – 2021 роки».

Реалізація програми передбачає співпрацю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування з громадськими організаціями та їх спілками, іншими дотичними до даної справи суб’єктами соціальної роботи, спрямованих на виконання заходів цієї програми.