МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2018

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі на краще професійне досягнення «МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2018».

Конкурс проводиться Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України за підтримки Міністерства юстиції України. Інституту політико-правових та релігійних досліджень. K-project center, органів державної влади, професійних та громадських об'єднань правників, адвокатських бюро, адвокатських об'єднань.

Метою Конкурсу є сприяння: підвищенню кваліфікації і професійного росту молодих юристів та престижу їх праці; сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов'язків. ПОСТІЙНОМ} вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності творчості; удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації правників; розширенню участі правничої молоді  науково- дослідній роботі; утвердженню поваги до права, через довіру до правників.

До участі у Конкурсі запрошуються юристи, які на момент проведення конкурсу досягли не більше 35 років, мають вищу юридичну освіту та досягли найкращих результатів за фахом протягом року. Кількість учасників Конкурсу не обмежується.

Номінації:

• молодий державний службовець;
  • молодий виконавець (державний та приватний);
  • молодий адвокат;
  • молодий помічник адвоката;
  • молодий науковець;
  • молодий юрисконсульт;
  • молодий правник - громадський діяч;
  • молодий працівник судової системи;
  • молодий нотаріус.

Заявки для участі у конкурсі «Молодий правник року 2018» подаються з до 07.12.2018 включно до Організаційного комітету шляхом надсилання анкети та відсканованих документів (що підтверджують досягнення) на е- пошту: krmjua@gmail.com.

Оргкомітет: Євген Которобай, тел.: 093-733-47-88, e-mail: kotorobai.e@gmail.com.

Церемонія нагородження переможців та лауреатів Конкурсу відбудеться в рамках Всеукраїнського тижня права 2018 року.

Більш детальну інформацію можна дізнатись на офіційному веб-сайті www.krmi.org.ua                                           та                 lntps://www.facebook.com/ molodipravnik,

lmps://wwwr.facebook.com institute2015

Додаток: Положення про Всеукраїнський щорічний конкурс серед молодих юристів на краще професійне досягнення «Молодий правник рок 2018» та анкета учасника на 3 аркушах.

ДолученняРозмір
polozhennya-molodiy-pravnik2018.pdf162.58 КБ