Нарада під керівництвом голови райдержадміністрації

5 березня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Апряткіна С.М. відбулася нарада з порядком денним:

1.Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб;

2.Про підготовку сільгосптоваровиробників до проведення комплексу весняно – польових робіт у 2018 році;

3.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за лютий 2018 року;

4.Про стан техногенно- екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

В ході обговорення питань наради, начальник районного управління соціального захисту населення Литвин Н.А. проінформувала, що станом на 1 березня поточного року в Чутівському районі на обліку перебуває 170 осіб(86 сімей), в тому числі 163 (81 сім’я), які перемістилися з району проведення антитерористичної операції та 7 осіб (5 сімей), які перемістилися з тимчасово окупованої території України. Даним категоріям громадян призначено щомісячну адресну допомогу для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. У сфері агро-промислового комплексу – всі господарства готові до комплексних весняно – польових робіт. Апаратом райдержадміністрації та його структурними підрозділами були повною мірою виконані розпорядчі акти Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади та голови райдержадміністрації.