нарада у голови

07 серпня  2017 року у кабінеті голови райдержадміністрації відбулася чергова нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Апряткіна С.М.

Участь у нараді взяли перший заступник голови райдержадміністрації Р.Сітайло, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та установ району, сільські/селищні голови.

На порядок денний наради було винесено наступні питання:

1.Про виконання районного бюджету за 6 місяців 2017 року.

2.Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) по здійсненню соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання.

3. Про підсумки виконання плану основних заходів підготовки органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за І півріччя 2017 року та завдання на ІІ півріччя.

4. Утримання та ремонт доріг в населених пунктах району.

5.Про стан здійснення виконкомом Таверівської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно із Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні».

6.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за липень 2017 року.

7.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території району.

8.Про хід виконання доручень,  даних головою  райдержадміністрації на попередніх нарадах та колегіях райдержадміністрації.

По закінченню наради головою дано ряд доручень.