Нарада у голови

03 серпня 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Апряткіна Сергія Михайловича відбулася нарада із сільськими головами, за участю заступників голови райдержадміністрації та представників районного сектору ГУ ДСНС України у Полтавській області.

На даній нараді обговорили питання щодо створення  в районі центру управління  оперативного штабу реагування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. Начальник Чутівського районного сектору ГУ ДСНС України в Полтавській області Степанов О.С. ознайомив присутніх із порядком створення даного оперативного штабу реагування, проінформував які служби входять до складу даної структури і як відбуватиметься зв’язок між населенням, органами виконавчої влади та  службами (швидка, поліція, пожежна, газова служба тощо).

Окрім того, на нараді обговорили питання підготовки та проведення урочистих заходів з нагоди 95-ї річниці створення Чутівського району.