Нарада у голови райдержадміністрації

9 лютого 2018 року під керівництвом голови райдержадміністрації Апряткіна С.М. за участю голови районної ради Филенка В.М. була проведена нарада  з головами сільських та селищних рад з вирішення актуального питання -  підвезення дітей району до навчальних закладів.

На даній нараді керівництво району обговорювали з головами сільських та селищних рад всі аспекти цільового використання автобусів для перевезення дітей. Зокрема, йшлося про заборону користування шкільним  транспортом постороннім дорослим особам, оскільки таким чином порушуються  норми, визначенні законодавством.  Головам місцевих рад  рекомендовано проводити контроль за дотриманням встановлених норм, розробити плани логістичних мереж та визначитися з питанням взяття шкільних автобусів на баланс сільських та селищної рад.