Нарада у голови райдержадміністрації

15 травня   2018 року відбулася виїзна нарада у голови райдержадміністрації по питанню ремонту дороги державного значення загального користування в с. Петрівка Чутівськогро району. Участь у нараді взяли Гонтар С.М., начальник відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації, Штепка В.В., Петрівський сільський голова, Петренко Ю.В., депутат Чутівської районної ради, Сідельник М.В., директор КС «Чапаєве» та Каблучко Р.О., представник «ІнтерАгро».

Під час зустрічі було обговорено ремонт дороги  О1724340 (Нова – Кочубеївка – Петрівка – Новофедорівка), а саме частину дороги, яка проходить по с. Петрівка.

В ході візиту до с. Петрівка голова Чутівської райдержадміністрації Сергій Апряткін  плідно поспілкувався з Петрівським сільським головою Валерієм Штепкою, обговорив проблемні питання  соціально-культурної сфери  та оглянув місце будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Петрівка та будівництво Чутівського елеватора на території с. Петрівка, завдяки будівництву якого в розвиток інфраструктури Петрівської сільської ради надійдуть кошти у сумі близько 2 млн. грн.

На завершення зустрічі Валерій Штепка  подякував голові райдержадміністрації Сергію Апряткіну за плідну співпрацю   у вирішенні проблемних питань  сільської ради .