Нарада у голови райдержадміністрації

09 вересня 2019 року відбулася нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації Сергія Апряткіна. У нараді взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Р.Сітайло, заступник голови райдержадміністрації Т.Данільченко, керівник апарату райдержадміністрації Л.Мартиненко, керівники управлінь, відділів, служби, завідувачі секторів районної державної адміністрації, керівники організацій, установ, районних служб, представники районних засобів масової інформації, сільські та селищні голови.

В ході наради розглянуто питання:

1. Про стан виконання управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації Закону України «Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні»;

2. Про реалізацію державної політики у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень;

3. Про стан виконання Плану заходів щодо збереження, реставрації та реабілітації пам’яток культурної спадщини;

4. Про виконання заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років;

5. Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за серпень 2019 року;

6. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району.

Із заслуханих та обговорених під час наради питань головою райдержадміністрації дано ряд доручень.