Нарада у голови райдержадміністрації

16 березня 2020 року під керівництвом голови районної державної адміністрації  Апряткіна С.М. відбулася робоча нарада з  керівниками відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, головними лікарями КНП «Чутівська центральна районна лікарня» та  КНП «Чутівський центр первинної медико – санітарної допомоги».

Під час наради обговорено інформацію щодо попередження розповсюдження гострого респіраторного захворювання, спричиненого корнавірусною інфекцією COVID-19, на території району ,  заслухано інформації керівників про пророблену роботу в даному напрямку  та обговорено основні проблемні питання.

Сергій Апряткін  наголосив присутнім на неухильному дотриманні карантинних заходів в освітньо – культуриних закладах району та дав дорученя проводити щоденний моніторинг стану захворюваності.