Нарада у голови райдержадміністрації

5 лютого 2018 року відбулася нарада під керівництвом голови районної державної адміністрації   Апряткіна С.М.  Участь у нараді взяли Гайдук В.А., керуюча справами  районної ради,  начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій та установ району.

На порядок денний наради  було винесено шість  питань:

1.Про створення територіального центру комплектування та соціальної підтримки на базі Чутівського районного військового комісаріату;

2.Про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та сказу тварин, заходи щодо локалізації та недопущення поширення збудника на території  району;

3.Про хід виконання районної Програми з питань захисту прав дітей у Чутівському районі на 2017-2020 роки;

4.Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за січень 2018 року;

5.Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району;

6.Про хід виконання доручень,  даних головою  райдержадміністрації на попередніх нарадах та колегіях райдержадміністрації.

Олександр Бебех, військовий комісар Чутівського райвійськкомату доповів про етапи та порядок реорганізації військового комісаріату до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, висвітлив основні проблеми у вирішенні даного питання.

Петреченко Ю.Ю., виконуюча обов’язки начальника управління Держспоживслужби у Чутівському районі проінформувала присутніх про епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней та сказу тварин, заходи щодо локалізації та недопущення поширення збудника на території  району. Юлія Петреченко повідомила, що на даний час на території Чутівського району проведено знищення шляхом спалення  8 трупів  диких свиней заражених чумою, місця спалення продезінфіковано, також проводиться повна депопуляція диких свиней на час проведення карантину. Працівниками Держпродспоживслужби у Чутівському районі серед населення проводиться роз’яснювальна робота з метою недопущення занесення збудника африканської  чуми свиней до господарських угідь.

Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Штепка Т.І. доповіла про хід виконання районної Програми  з питань захисту прав дітей у Чутівському районі на 2017-2020 роки. Також Тетяна Іванівна зауважила, що актуальним питанням наразі залишається створення патронатних сімей та надання житла дітям – сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування після закінчення навчання у навчальних закладах інтернатного типу.

Кучинська І.В., головний спеціаліст загального відділу апарату райдержадміністрації проінформувала  «Про стан виконання розпорядчих актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, голови райдержадміністрації за січень 2018 року». Ірина Кучинська зазначила, що у січні 2018 року до районної державної адміністрації надійшов  241 документ. На контроль поставлено 64 документи центральних органів виконавчої влади, в тому числі: 3 доручення та 3 розпорядження голови облдержадміністрації, інших документів центральних органів виконавчої влади – 177. За минулий місяць видано 32 розпорядження голови райдержадміністрації , 3 доручення голови районної державної адміністрації. З попередніх нарад та засідань колегій райдержадміністрації  підлягають відпрацюванню 14 доручень, окрім того підлягли відпрацюванню 243 документи вищестоящих органів виконавчої влади. Всі документи виконані вчасно, без порушення термінів.

Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації,   які виникли на території району проінформував Незвієцький О.Л., завідувач сектору цивільного захисту райдержадміністрації, який повідомив про надзвичайну ситуацію, яка сталася на території району, а саме: пожежа в смт.Скороходове. Дану пожежу було локалізовано та ліквідовано.

За результатами наради  керівники профільних установ та організацій отримали ряд доручень щодо вирішення піднятих на засіданні питань.