Нарада у голови райдержадміністрації із керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

12 лютого   2018 року голова райдержадміністрації Сергій Апряткін провів нараду із керівниками структурних підрозділів та начальниками відділів райдержадміністрації. На нараді було обговорено низку важливих питань. Зокрема,  проблемні питання по кожній галузі та намічено шляхи їх вирішення, основну увагу приділили забезпеченню заходів щодо профілактики грипу та ГРВІ на території району.

Також обговорили питання подання державними службовцями  щорічних електронних декларацій за 2017 рік до інформаційно-телекомунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» .  Також Сергій Михайлович, наголосив  присутнім  про персональну відповідальність за неподання, несвоєчасне подання декларацій, а також за зазначення в них завідомо неправдивих відомостей та звернув увагу у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 ПМ, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний повідомити про це Національне агентство.

За підсумками наради керівник району дав ряд доручень щодо вирішення порушених питань.