нарада у першого заступника голови райдержадміністрації

10 вересня  2018 року перший заступник голови Чутівської райдержадміністрації  Сітайло Р.А. провів нараду з питань проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення.

Участь у засіданні взяли головний спеціаліст - агроном  сектору  агропромислового розвитку райдержадміністрації Інна Порохня, начальник відділу Держгеокадастру в Чутівському  районі Полтавської  області Борис Литовченко, а також голови та землевпорядники сільських/селищних рад.

Руслан Сітайло  проінформував про те, що створено районну робочу групу для проведення аудиту використання земель сільськогосподарського призначення. Члени робочої групи згідно графіка проведуть   аудит використання земель сільськогосподарського призначення по кожній сільській/селищній раді. За підсумками наради прийнято відповідні рішення.