Обласне культурно-мистецьке свято «МАРІЇНА ДОЛИНА»

25 червня  2017 року в с. Черняківка Чутівського району відбудеться обласне культурно-мистецьке свято «МАРІЇНА ДОЛИНА», присвячене видатній землячці – художниці Марії Башкирцевій, Дню Конституції України та Дню молоді.

У програмі:

10.00 год. – екскурсії до меморіального музею  М. Башкирцевої  (Черняківська загальноосвітня школа І–ІІ ступенів), покладання квітів до пам’ятного знака М. Башкирцевій.

11.00 год. – урочисте відкриття свята в урочищі «Маріїна долина»; театралізована композиція «Марія Башкирцева»; виступи кращих аматорських колективів Чутівщини; обласна виставка-конкурс робіт жінок-художниць Полтавщини  «Осяяні красою і талантом»;  виставки  творчості  талановитих дітей Чутівщини «Паростки майбутнього»,  майстрів  декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва; спортивні змагання та розваги, атракціони для дітей.

Гості свята - гурт «УКРАЇНСЬКА ШВЕЙЦАРІЯ» (м. Лубни)

та тріо «ДЖЕРЕЛО» (Запорізька обл.).

Працюватимуть заклади торгівлі.

Розігруватиметься безкоштовна лотерея.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у святі, одним із завдань якого є популяризація народних традицій, мистецтва та культурних цінностей.

Оргкомітет.

Звертатися за телефонами:

050-925-07-47 – Усенко Владислав Миколайович (організаційні питання);

099-453-70-58 – Штанько Микола Миколайович (щодо роботи закладів торгівлі);

099-936-98-26 – Филенко Наталія Вікторівна (щодо участі у виставках).