онкурс дитячих малюнків «Майбутнє України очима дітей»

Чутівська районна державна адміністрація, Чутівський районний центр для сім’ї, дітей та молоді спільно з громадською організацією «Інститут регіональних молодіжних ініціатив»  оголошують  конкурс  дитячих малюнків   «Майбутнє України очима дітей», присвячений Міжнародному Дню захисту дітей.

До участі у конкурсі запрошуються діти віком до 18 років, які проживають на території району та люблять малювати.

Бажаючим взяти участь у конкурсі до 26 травня 2020 року  подати свої роботи у  форматі А-4 до  сільських та районної  бібліотек.

Підведення підсумків конкурсу відбудеться 01 червня 2020 року у день відкриття виставки  в Чутівському районному будинку культури,  результати оприлюднені в місцевих засобах масової інформації та на інтерент-ресурсах.

Колаж із кращих малюнків буде розміщений на білборді в центрі селища до Дня незалежності України.

Інтерв’ю з переможцями конкурсу будуть опубліковані на сторінках  районних газет «Сільські новини» та «Чутівський край».