ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

!!!ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ!!!

про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Чутівського

району станом на 09:00 15 травня 2020 року

У Чутівському районі в с.Петрівка виявлено 1 новий випадок  захворювання на COVID-19, викликаний коронавірусом SARS-CoV-2. Хворий перебуває на самоізоляції вдома,  проведено всі необхідні дезинфікаційні заходи (станом на 10.05.2020). 1 громадянин одужав від коронавірусу (станом на 05.05.2020). Всього в районі виявлено чотири лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19, викликаний коронавірусом SARS-CoV-2 (станом на 10.05.2020).

!!!Перебуваючих на самоізоляції по  КНП «Чутівський ЦПМСД»:

20 громадян, що прибули із-за меж України;

5 громадян, які мали контакт з особою хворою на коронавірус;

105 громадян, в яких вже закінчився термін самоізоляції;

16 громадян в яких закінчився 14 денний термін спостереження та зняті з-під нагляду після лабораторного обстеження.

Підвезено медичних працівників до ЗОЗ:

26 – ЦРЛ, 8-ЦПМСД.

Закликаємо усіх бути свідомими, уважними до себе та своїх близьких і рідних людей. Це може зберегти здоров’я і життя. Будь ласка, дотримуйтеся карантинних заходів!!!!