Передано естафету пам'яті

У м. Карлівка 20 вересня 2018  року  відбулася  передача Всеукраїнської   естафети пам’яті «Слава визволителям України», присвячена річниці визволення Карлівщини від фашистських загарбників.

Делегація чутівців  у складі голови  райдержадміністрації  Апряткіна С.М., голови ветеранської організації району Томаса Г.Л.  та ветеранів району передали книгу пам’яті  Чутівського району представникам делегації Карлівського району.

«Символічним є те що в цей день ми маємо честь передати естафету пам’яті від  Чутівського району  - Карлівському.  Всеукраїнська естафета пам’яті «Слава визволителям України» — це лише одна ланка в ланцюгу народної пам’яті. І кожен з нас має зробити все від нього залежне, щоб цей ланцюг не розірвався, щоб не перервався зв’язок поколінь. У цей день, ми вшановуємо всіх визволителів м. Карлівка та Карлівського району, а також схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя за визволення Батьківщини. Подвиг захисників Вітчизни назавжди залишиться у нашій пам’яті. Ми є нащадками славного покоління наших предків, які завоювали нам мирне і щасливе сьогодення.  Наш  обов’язок – бути гідними їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній та вільній українській землі» - зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Сергій Михайлович.

Після вшанування пам’яті загиблих хвилиною мовчання учасники заходу поклали до пам’ятного знаку  квіти та вінки.