Подолання наслідків негоди!

В період з 1 по 3 березня 2018 року снігопади, хуртовини, снігові завали, а також сильний вітер створили чимало незручностей жителям Чутівського району.

З метою оперативного реагування та усунення наслідків негоди, а також недопущення надзвичайних ситуацій у період ускладнення погодніх умов з 1 по 4 березня 2018 року голова райдержадміністрації Апряткін С.М. проводив екстрені наради.

На території району у співпраці активно долали наслідки негоди рятувальники Чутівського районного сектору Головного управління ДСНС у Полтавській області, працівники районної філії ПАТ «Полтаваобленерго», районної служби з реалізації природного газу та розрахунків Чутівського району газопостачання ТОВ «Полтавагаз  збут»,  підрядник по обслуговуванню автомобільних доріг районного значення ТОВ «Полтавабудсервіс плюс», 8-ма філія ДРП Копилянської ДЕД, фермерські господарства та приватні підприємства.

Протягом негоди рятувальники районного сектору ГУ ДСНС у Полтавській області цілодобово залучалися для надання допомоги водіям автомобілів, що опинилися у сніговому полоні.

За даними 8-ї філії ДРП Копилянської ДЕД за час хуртовин, від снігових заметів було розчищено 580 км. доріг, використано 9 одиниць снігоочищувальної техніки, використано 320 т. піщано-соляної суміші, 780 л. дизельного пального та 360 л. бензину, до посиленого режиму чергування залучено 20 осіб.