111

Привітання голови Чутівської районної державної адміністрації Апряткіна С.М. з Днем пам'яті та примирення та 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Версія для друкуВерсія для друку

Дорогі ветерани!  Шановні жителі Чутівщини!

Від щирого серця вітаю Вас з найвеличнішим святом - Днем Перемоги. У травні 1945 року завершилася одна з найкровопролитніших війн в історії людства. Ціна перемоги виявилася занадто дорогою. Слава героїв-учасників бойових дій, тих, хто поклав голови у боях не меркне у пам'яті нащадків. Кожного року цього травневого дня  віддаємо данину шани та поваги людям, завдяки героїзму та мужності яких ми нині живемо та працюємо.

Низько схиляю голову перед тими, хто віддав життя за рідну землю, перед сотнями тисяч наших земляків, які мужньо боролися на фронтах, самовіддано працювали на підприємствах у тилу, перед кожним, хто день за днем наближав Перемогу. Ми вшановуємо пам'ять усіх жертв цієї страшної війни.

Згадуючи  трагічні сторінки нашої історії, разом з усіма народами світу відзначаємо 8 травня - День пам’яті та примирення.

Нажаль, річницю цієї Перемоги ми зустрічаємо у тривожний час, коли знову доводиться відстоювати свободу та територіальну цілісність нашої держави, право самостійно вирішувати долю країни та боротися за щасливе майбутнє наших дітей.

З нагоди Дня Перемоги у Другій світовій війні бажаю Вам миру та злагоди! Нехай на нашій землі знову запанує мир та спокій, а у серцях ніколи не згасає вогник надії на щасливе майбутнє нашої країни.

Тільки разом, у порозумінні та злагоді, натхненно та згуртовано, ми збудуємо сильну, заможну, непоборну Україну!

Пам'ятаємо.Перемагаємо.

Зі святом вас, дорогі земляки!

 

Наверх ↑