Привітання з Новим Роком

Шановні жителі Чутівського району!

Тепло й сердечно вітаємо вас зі світлим і, радісним святом

– з Новим 2018 роком!

Це свято має особливе значення, адже знаменує собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового періоду, нових надій і сподівань. У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує людей незалежно від їх поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи.

То ж нехай Новий 2018 рік прийде до вас лише з радістю, буде щедрим на здійснення планів і сподівань, додасть сил, здоров’я й оптимізму, принесе із собою впевненість і стабільність. Миру й достатку вашим родинам! Нехай чарівні новорічні дзвони щастя ллються у ваших домівках, а тепло люблячих сердець додасть душевної рівноваги та благополуччя.

Голова райдержадміністрації                                                              Голова районної ради

Сергій Апряткін                                                                                  Володимир Филенко