Призов до армії 2019

07 жовтня 2019 року  у районному Будинку культури відбулися урочисті проводи юнаків до лав Збройних сил України.

Служба в армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

Дана подія  - завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби, а у батьків -  викликає почуття гордості і радості за своїх синів.

Сьогодні, в цей нелегкий час для нас і нашої країни приємно бачити і усвідомлювати, що в нас є майбутнє, що ми всі були, є й будемо патріотами своєї держави. Ніщо так не з’єднує і не зігріває серця всіх українців, як любов до рідної землі.

З напутніми словами та щирими побажаннями до призовників звернулися голова райдержадміністрації  С.Апряткін, отець Михаїл, районний військовий комісар Р.Піддубний,представники місцевого самоврядування а також рідні та близькі.