Щоквартальне засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у Чутівському районі в 2018 році.

10 вересня 2018 р. в Чутівській РДА відбулося третє щоквартальне засідання міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення у Чутівському районі в 2018 році. В ході заходу на порядку денному розглядалися питання підготовки до проведення Місячника правових знань та Всекраїнського тижня права у Чутівсьому районі; роз’яснювалися загальні положення судової реформи в Україні та процедура  захисту прав громадян у судовому порядку. Крім того, акцентовано увагу на актуальних питаннях сімейного законодавства, зокрема щодо стягнення аліментів на утримання дитини, а також приділялася увагу роз’ясненню сутності окремих проектів Міністерства юстиції України.