Щороку 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Версія для друкуВерсія для друку

Щороку 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, метою якого є підвищення рівня обізнаності  громадян щодо потенційної небезпеки потрапляння у ситуацію торгівлі людьми.

З метою відзначення вказаної дати, просимо провести інформаційно-просвітницькі заходи із залученням суб’єктів національного механізму взаємодії, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми.

В умовах обмежень, які пов’язані з проведенням карантинних заходів, інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми цього року проводиться в режимі онлайн.

Звертаємо увагу, що координатором проєктів ОБСЄ розроблено та презентовано на сторінках Facebook та Instagram інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми 2020 #ПРАЦЮЙ БЕЗПЕЧНО (@work _Safe._ua).

До вашої уваги посилання на Facebook та Instagram, де розміщені зображення для розповсюдження (https://instagram.com/work_safe_ua?igshid=11h7dk9v6gw2u, та https://www.facebook.com/work.safe.ua/).

Просимо розмістити інформацію щодо відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) на офіційних веб-сайтах та засобах масової інформації та провести інформаційно-просвітницькі заходи.

Інформацію про проведенні заходи надати Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації до 26.10.2020 на електронну адресу: vop@plsz.gov.ua.

 

Наверх ↑