У Чутівському районі відсвяткували День селища

21  вересня 2018 року  у Чутівському  районі відзначали День селища,  75 - ту річницю визволення Чутівщини від фашистських загарбників. Цього дня відбулася урочиста передача естафети пам’яті «Слава визволителям України» від Харківської області Полтаській області, присвячена цій знаменній даті.

З нагоди святкування  Дня селища, 75-ї річниці визволення Чутівщини від фашистських загарбників в смт. Чутове відбулося ряд заходів, зокрема: шкільний ярмарок, майстер-класи, виставки робіт народних умільців, шашковий турнір, розважальна програма вихованців Чутівського районного Будинку дитячої та юнацької творчості, виступи художніх колективів району, частування гостей свята варениками та солдатською кашею, благодійна лотерея, конкурс квіткових композицій, конкурс українська національна страва «Варенички мої кохані».

У цих заходах взяли участь ветерани, голова райдержадміністрації Сергій Апряткін, перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Сітайло, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Данільченко,  сільські, селищні  голови, працівники підприємств, установ, організацій, учнівська молодь, громадськість. У складі делегації від Харківської, Полтавської областей на заходи, що відбулися цього дня, прибули голова ради Харківської обласної організації ветеранів Хіневич А.П., голова ради  Полтавської обласної організації ветеранів Тесля В.І., голова ради організації ветеранів України Шмаков В.В., ветерани та  представники району.

В рамках естафети пам’яті «Слава визволителям України»  21 вересня відбувся урочистий мітингу з нагоди  Дня селища,  75 -ї річниці визволення Чутівщини від фашистських загарбників та з нагоди проведення Всеукраїнської акції  «Естафета пам’яті», покладання квітів до Меморіалу Скорботної матері.

У вітальному слові шановані гості дякували ветеранам за їх подвиг, за чисте мирне небо, за життя. Згадано безневинно убитих, закатованих, які віддали своє життя за рідну землю, за світле майбутнє. Хвилиною мовчання вшанували загиблих у Другій Світовій війні.

Продовження святкових заходів відбулося  вечері, де  на жителів та гостей селища  чекала розважальна програма в рамках якої буде проведено безкоштовну лотерею, нагородження грамотами Чутівської селищної ради жителів селища, концертна програма до Дня селища за участю Олександра Кварти та  Ірини Федишин , святковий салют, молодіжна розважальна програма «Вітаю рідне селище!».