У Чутівському районі відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва

Традиційно  9 листопада працівники галузі культури та майстри народного мистецтва відзначають своє професійне свято. Тож з цієї нагоди  у районному будинку культури відбувся святковий концерт. На урочистості завітали виконуючий обов’язки  голови райдержадміністрації Руслан Сітайло та  голова районної ради Володимир Филенко.

Вітаючи творців культури Руслан Сітайло зазначив, що це свято тих, для кого творчість, вихованість, духовність та національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Завдяки клопіткій праці бібліотекарів, викладачів музичної школи, клубників, фахівців музейної справи, майстрів народного мистецтва невтомно оберігаються джерела духовності, правди і краси, а аматорські колективи гідно представляють наш район не лише на Чутівщині, а й по всій Україні. Також за багаторічну сумлінну працю, вагомі здобутки в професійній діяльності, особистий внесок в розвиток культури рідного краю та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва нагороджено Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради кращих працівників галузі культури району.

Багато теплих слів адресував учасникам торжества і завідувач сектору культури райдержадміністрації Владислав Усенко, який відзначив високу роль мистецтва у житті нашої держави та  району зокрема, побажав професійних успіхів, енергії, цікавих ідей і натхнення для нових мистецьких проектів.

Свято продовжувалось… Зі сцени линули найкращі вітання з професійним святом працівникам культури, а гарний та піднесений настрій дарували учасники художньої самодіяльності району.