У Чутівському районі відзначили День працівників сільського господарства

16 листопада 2018 року  у Чутівському районі відзначии День працівників сільського господарства.  З нагоди святкування  в смт. Чутове відбулося ряд заходів, зокрема: ярмарок сільськогосподарської продукції, виступи аматорів сцени та колективів художної самодіяльності району, розіграш безпрограшної лотереї. Привітання  аграріям  району лунали від голови районної державної адміністрації Апряткіна С.М.,  голови районної ради Филенка В.М.  «З давніх-давен Україна славиться добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій. Завдяки «золотим рукам», мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива", зазначив у своєму привітанні голова райдержадміністрації Сергій Апряткін та  побажав усім працівникам сільського господарства Чутівщини міцного здоров'я і щастя, щоб щедро родили ниви, а над ними було мирне небо і завжди світило сонце, а в кожному домі було добро та злагода! Найкращих працівників аграрної сфери  Чутівщини відзначено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Після привітань святковий захід продовжили своїми виступами творчі колективи району та Народні артисти України Дмитро і Назарій Яремчуки.