Участь голови райдержадміністрації у засіданні сесії районної ради

04 грудня  2018 року  голова Чутівської райдержадміністрації Сергій Апряткін взяв участь в засіданні 24  сесії Чутівської районної ради VII скликання. На початку сесії Сергій Михайлович привітав працівників місцевого самоврядування із професійним святом та побажав міцного здоров’я, нових здобутків, енергії, наполегливості, непохитної віри в свою велику мету.

Спільно з головою районної ради Володимиром Филенком  вручив Почесні грамоти  кращим працівникам цієї сфери.

Також голова Чутівської райдержадміністрації Сергій Апряткін виступив на засіданні сесії районної ради зі звітом «Про виконання Програми економічного і соціального  розвитку Чутівського району, а також про здійснення делегованих районною радою повноважень за 2018 рік».  У своєму звіті він детально проаналізував найголовніші питання діяльності: виконання бюджету району, функціонування аграрної і промислової галузей, стан ринку праці, рівень середньої заробітної плати у різних сферах тощо. Гостро висвітлено і проблемні питання, які залишаються на даний час не вирішеними, та наголошено на продовженні реалізації завдань щодо впровадження освітньої та медичної реформ у районі, соціального захисту населення та інше.