УРОЧИСТІ ПРОВОДИ ДО ЛАВ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

08 жовтня  2018 року у фойє районного Будинку культури відбулися урочисті проводи на строкову військову службу до лав Збройних сил України. Привітати юнаків прийшли представники районної влади та місцевого самоврядування, військкомату, а також рідні та близькі. Голова райдержадміністрації Сергій Апряткін та голова районної ради Володимир Филенко побажали майбутнім воїнам повернутися  в рідні домівки змужнілими, загартованими з новими знаннями і вміннями та під час служби не забувати про найрідніших та найдорожчих людей - матерів. З напутнім словом до юнаків звернувся  військовий комісар РВК  Бебех О.О. Підполковник РВК Великий І.В.   вручив  військові квитки. Майбутніх воїнів привітав Гряківський сільський голова Губченко Я.О. та  вручила подарунки призовнику. Настоятель церкви Андрія Первозваного  о.Олег благословив  юнаків  та вручив їм освячені іконки.