В Чутівському районі вшанували пам'ять І.В.Ропавки

14 вересня 2018 року в смт. Чутове   відбувся урочистий захід з нагоди вшанування життя Почесного громадяни селища І.В. Ропавки. Розпочалися урочистості біля меморіальної дошки, яку відкрили 14 липня 2017 року на приміщенні Чутівської селищної ради.

Вшанувати пам’ять почесного жителя селища, талановитого організатора, мудрого керівника прийшли керівники району та селища, рідні Івана Васильовича, його друзі, колишні колеги, громадськість.

Слова вдячності та пошани висловили Сергій Апряткін, голова райдержадміністрації, Володимир Филенко, голова районної  ради, Микола Корольов, Чутівський селищний голова, друзі та колеги Івана Васильовича.

Учасники заходу відвідали місце поховання Ропавки І.В., хвилиною мовчання вшанували  пам'ять відомого жителя Чутівщини   та поклали  квіти до його могили. Син Івана Васильовича, Олександр Ропавка подякував жителям району за виявлену шану і повагу до батька та згадав декілька моментів із життя свого батька, які підкреслили його відданість обраній професії.

У  Чутівському  районному  краєзнавчому  музеї  відбувся захід «Життя іде, минає, а слава живе!», де присутні    переглянули експозицію,  присвячену розвитку Чутівщини, життю і діяльності І.В.Ропавки та  документальний фільм  про великого і  мудрого керівника.