В селищі Чутове на приміщенні районного краєзнавчого музею відкрили меморіальну дошку Івану Мазепі

25 липня 2017 року в смт. Чутове відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки відомому державному та політичному діячеві, гетьману війська запорізького Івану Мазепі. Відкриття дошки пройшло в рамках святкових заходів до 330-річчя обрання гетьманом Івана Мазепи. Відтепер вона прикрашатиме фасад  Чутівського районного краєзнавчого музею.

Церемонія відкриття відбулась за участю Реки А.О., народного депутата України, Головка В.А., голови обласної державної адміністрації, Сітайла Р.А., виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації, Супруненка О.Б., директора Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кречевського, Вождаєнко В.В., заступника начальника - начальник відділу охорони культурної спадщини та культурної політики Управління культури Полтавської облдержадміністрації, представників громадських козацьких організацій, громади селища та духовенства.

Архієпископ  Полтавський і Кременчуцький Федір благословив та освятив пам’ятну дошку гетьману.

Важливість постаті Івана Мазепи для нашої історії у своїх виступах відзначили всі присутні, зокрема, народний депутат України Андрій Река та голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко. Адже, ім’я Івана Мазепи як визначного державного діяча, мецената, гетьмана, патріота рідної землі, варте того, щоб його пам’ятати та наслідувати.