Вітання

Шановні медичні працівники району!

Напередодні Дня медичного працівника висловлюємо представникам медичної галузі району найтепліші слова вдячності.

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. Адже воно є базовою умовою нормального розвитку нації, країни та її благополуччя. Тому професія лікаря завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність справедливість та професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – віру та надію, зцілюєте та повертаєте здоров'я.

З нагоди свята прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай здійсняться всі Ваші задуми, віра і оптимізм завжди залишаються з Вами, сторицею повертається до вас добро, дароване людям, а у ваших домівках завжди панують щастя і мир.

Голова районної

державної адміністрації                                                                   С.Апряткін

Голова районної ради                                                                      В.Филенко