Вітання

Шановні трудівники села!

Щиро  вітаємо вас з Днем працівників сільського господарства!

Висловлюємо   безмежну вдячність за щоденну наполегливу працю на ланах і фермах, за запашний хліб у кожній оселі, за традиційну селянську гостинність, сердечність і  відкритість душі. Для вас важка селянська робота була і залишається сенсом життя, попри всі негаразди  ви сумлінно робите свою справу.

З маленького  зернятка починається потужність і сила нашої держави. Один урожай в коморі, в засіках, а наступний вже стелиться зеленими рунами, першими паростками осінньої озимини, уже чекає сонця, вологи, та  людського догляду.

Зичимо вам міцного здоров’я, щастя, добробуту та успіхів у всіх починаннях. Нехай  завжди у ваших домівках панують любов і злагода і добро!

Голова райдержадміністрації                       Сергій Апряткін                             Голова районної ради                   Володимир Филенко