Вітання

Шановні військовослужбовці, ветерани та новобранці Збройних Сил України! Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України!

Лише власні сильні та боєздатні Збройні Сили можуть гарантувати державі стабільність, безпеку і гідне місце у міжнародній спільноті.

Сучасна українська армія — це заслуга мільйонів наших співвітчизників, щирих патріотів, які щоденно роблять свій внесок у  розбудову Збройних Сил: захищаючи державні кордони на передовій, підвищуючи свою майстерність на військових полігонах, працюючи на підприємствах оборонної галузі.

Наша безмежна вдячність кожному захиснику України, який, демонструючи  високий професіоналізм, мужність та самопожертву, гідно виконує свій військовий і громадянський обов’язок, охороняє спокій мирних громадян.

Бажаємо вам, шановні військовослужбовці, міцного здоров’я, сімейного тепла, благополуччя, миру та добробуту!

Голова районної ради                                                          Голова райдержадміністрації

В. Филенко                                                                              С. Апряткін