Вітання

Шановні депутати,

керівники та  працівники самоврядних органів!

Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!

Ефективне місцеве самоуправління та заможна громада є невід’ємними складовими європейського  розвитку України. Вони покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем та реалізації участі громадян в процесах управління.

Від мудрості, компетентності, особистої відповідальності та активної громадянської позиції  депутатів місцевих рад,  сільських, селищних голів та працівників органів місцевого самоврядування  залежить добробут та благополуччя кожного жителя нашого району.

Бажаємо вам міцного здоров’я,  впевненості у власних силах, невичерпної енергії, миру, злагоди та добра!

Голова районної ради                                                          Голова райдержадміністрації

В. Филенко                                                                              С. Апряткін