Вітання

Дорогі чутяни!

Вітаємо вас зі світлим християнським святом Водохреща! Цього дня ми згадуємо Хрещення Ісуса Христа в ріці Йордані. Багато хто, наслідуючи Господа, і сам занурюється 19 січня в крижану воду з вірою на оздоровлення. І кожен, хто хоч раз це робив, знає, що після такого випробування тіло здобуває новий заряд енергії, а дух зміцнюється.

Свято Водохреща для українського народу – це джерело світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в добро. У цей день вода в річках, озерах стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Це свято ми обов’язково маємо зустріти з чистими помислами та добрими намірами, зі злагодою у серці та думках.

Тож нехай священна Йорданська вода очистить ваші душі від усіх тривог і негараздів,  а Господь наповнить ваше життя радістю і світлом, обдарує міцним здоров’ям, енергією та довголіттям.

Сердечно зичимо вам душевної гармонії та тепла, наснаги й благополуччя вам і вашим родинам.

Голова райдержадміністрації                                                              Голова районної ради

Сергій Апряткін                                                                                    Володимир Филенко