Вітання до Дня усиновлення

Шановні чутівці!

30 вересня відзначається День усиновлення в Україні, який став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка. Мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її, прийнявши її у сім’ю на виховання.

Дякую всім усиновлювачам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди свята. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло, почули такі довгоочікувані слова «тато» і «мама».

Хочу подякувати працівникам дитячих та медичних закладів, громадських та благодійних організацій, служби у справах дітей райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді які дбають про долю кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, прикладають зусилля, щоб діти знайшли маму і тата.

Бажаю всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, взаємної любові та розуміння.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації    Тетяна Данільченко