Вітання до Дня захисника України та Дня українського козацтва

Шановні земляки!

У світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, яка завжди вважалася заступницею і покровителькою нашого народу, ми, українці, відзначаємо День українського козацтва та День захисника України. Ми схиляємо голови в пам'ять синів і дочок, які віддали своє життя за нашу з Вами свободу і незалежність Батьківщини.

Сьогоднішній день – це ще один привід сказати слова вдячності нашим захисникам: "Дякую за те, що захищаєш мене. Дякую за те, що в моєму селищі не йдуть бої. Дякую за стійкість, мужність, відвагу. Будь сильним та сміливим. В тебе вірять. Тебе чекають. Тобі безмежно вдячні".

Нехай щира любов до України, народна повага і підтримка надають всім захисникам нашої держави сил у благородній справі служіння Батьківщині, встановлення миру та спокою на рідній землі.

З повагою,

Голова районної державної адміністрації                                              Тетяна Данільченко