Вітання голови Чутівської районної державної адміністрації з нагоди Дня бухгалтера

Шановні бухгалтери!

16 липня відзначається День бухгалтера. Появою цього професійного свята враховано значний внесок працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій, зростання національної економіки.

Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства краю. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки району та держави загалом.

Бажаю вам, вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.

З повагою, голова Чутівської районної

Апряткін С.М.