Вітання з Різдвом Христовим

Шановні жителі Чутівського району !

Щиро вітаємо вас із світлим святом – Різдвом Христовим!

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій і помислів.

Ми віримо в те, що мир і спокій прийдуть у нашу рідну Україну, ми віримо в те, що ми гідно пройдемо той шлях випробувань, який випав на нашу долю, що в наших родинах завжди будуть любов і добро.

Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний щасливий рік.

Щиро зичимо вам, дорогі земляки, щастя, добра і злагоди. Нехай осяйна різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині та домівці панує мир і спокій. Веселих свят !

Голова райдержадміністрації                                               Голова районної ради

С.Апряткін                                                                                       В.Филенко