Військовослужбовців вітали із професійним святом

У районному будинку культури 06 грудня відбулися урочистості, присвячені Дню Збройних Сил України. У день свята військових вітали голова райдержадміністрації Сергій Апряткін, голова районної ради Володимир Филенко та районний військовий комісар Олександр Бебех.

«У цей день вшановуємо тих, хто стояв у витоків створення нашого війська, і хто нині стоїть на захисті держави, забезпечує мир і спокій наших громадян. Створення Українського війська - важливий крок у становленні держави. Нині наші Збройні Сили незламні і непереможні. Рівень довіри до них завжди був і залишається високим», - зазначив голова Чутівської райдержадміністрації.

Бійців та патріотів, які віддали своє життя, захищаючи територіальну цілісність держави нашої держави в усі часи вшанували хвилиною мовчання.

Після цього настав час урочистих привітань та вручень Почесних Грамот та Подяк, як районного так і обласного рівня. Молодший сержант Денис Шевченко отримав відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Дійство продовжили артисти районного будинку культури.

Довідка. День Збройних Сил України був заснований постановою Верховної Ради в 1993 році і відзначається щорічно 6 грудня - в день ухвалення закону «Про Збройні Сили України» у 1991 році.