Вручення нагороди

За материнську самовідданість, народження, зразкове виховання дітей, здобуття ними освіти, забезпечення умов для повноцінного розвитку здорових, гармонійно розвинутих особистостей, громадян незалежної України почесне звання "Мати-героїня” отримала, мати п’яти дітей, жителька смт. Чутове – Вовнянко Віра Юріївна, відповідно до Указу Президента України № 170/2020 від 8 травня 2020 року.

7 липня  2020 року  голова райдержадміністрації Тетяна Данільченко разом з Чутівським селищним головою Миколою Корольовим привітали родину Вовнянко  з присвоєнням почесного звання, вручили посвідчення, нагрудний знак до почесного звання України «Мати - героїня», подарунки та побажали  багатодітній родині здоров’я, благополуччя, родинного тепла і затишку.