Захід до Дня Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Ми - українці - свідомий і відповідальний народ, здатний відстоювати свій вибір. Ми подали історичний приклад того, як солідарність, братерство і взаємоповага між сотнями тисяч людей згуртовує їх довкола спільної мети. Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця є пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО/ООС.

20 листопада в районному Будинку культури відбувся тематичний захід до Дня Гідності та Свободи, на якому були присутні голова райдержадміністрації Тетяна Данільченко, селищний голова Микола Корольов, настоятель церкви Святого Андрія Первозванного отець Олег та представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськість. Присутні виконали Гімн України, хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих на Майдані та Сході України, переглянули короткометражний фільм про події Революції Гідності.