Заходи до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни

Кожного року 22 червня Україна вшановує пам'ять жертв війни. Цей день став фатальним  для кожного… Для тих, хто пішов, і не повернувся. Для тих, хто залишився без батька, сина, чоловіка, брата… Для тих, в кого доля склалася за іншим сценарієм. Все могло б бути інакше. Але цей день пройдений і увіковічений в історії.

Наш обов’язок – навіки зберегти світлу пам'ять про тих, хто боровся за перемогу у цій жахливій війні.

У День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в смт.Чутове голова райдержадміністрації Тетяна Данільченко, голова районної ради Володимир Филенко, селищний голова Микола Корольов, заступник голови райдержадміністрації Євген Козинський, представники районної організації ради ветеранів, військовий комісар Чутівського районного військового комісаріату підполковник Роман Піддубний віддали шану пам’яті загиблим у Другій світовій війні та на Сході України. Настоятель церкви Святого Андрія Первозванного отець Олег провів поминальну панахиду.