Заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Хто ж відповість?

Як захлинався бій останній

І ущухав вогонь атак,

Упав юнак в Афганістані –

Двадцятирічний мій земляк.

14 лютого в смт. Чутове відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

В актовій залі адмінбудинку відбулася зустріч голови райдержадміністрації С.Апряткіна , голови районної ради В.Филенка, сільських, селищних голів, керівників установ, організацій  з учасниками бойових дій на території інших держав району. Під час зустрічі були обговорені проблемні питання та шляхи їх вирішення

Після зустрічі біля пам’ятного знаку воїнам - інтернаціоналістам відбувся мітинг, панахида за участю голови райдержадміністрації С.Апряткіна, голови районної радиВ. Филенка, Чутівського селищного голови М.Корольова, голів органів місцевого самоврядування, учасників бойових дій на території інших держав, представників громадськості, установ і організацій району та учнів Чутівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Хвилиною мовчання присутні вшанували тих, хто поліг на афганській землі, пропав безвісти, помер від ран та поклали до пам’ятного знаку квіти й гірлянду. Настоятель церкви Святого Андрія Первозванного отець Олег провів поминальну панахиду.