Заходи до Дня захисника України та Дня українського козацтва

13 жовтня відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва. Голова райдержадміністрації Тетяна Данільченко вручила Грамоту Чутівської районної державної адміністрації Олександру Боровику за особистий внесок в розвиток козацтва.

Керівники району, представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, учасники бойових дій, представники ветеранської організації, громадської організації «Українське Реєстрове Козацтво», установ та організацій поклали квіти до пам’ятної дошки учасникам АТО, меморіалу Скорботної матері та пам’ятного знаку загиблим землякам в зоні АТО. Настоятель церкви Святого Андрія Первозванного отець Олег провів поминальну панахиду за загиблими за Україну.