Заходи з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку, Дня ветерана та 30 – річчя з Дня створення Чутівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

1 жовтня голова райдержадміністрації С.Апряткін взяв участь у заходах з нагоди Міжнародного дня людей поважного віку, Дня ветерана  та 30 – річчя з Дня створення  Чутівського районного  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Сергій Михайлович привітав присутніх з святами та зазначив, що: «….. Піклування про людей похилого віку – справа всього суспільства, адже саме ви, старші люди зберегли для нас найкращі національні традиції, навчили долати труднощі та бути достойними свого селища і держави. Цей день — символ єдності і спадкоємності поколінь, чудова нагода сказати теплі слова подяки батькам, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і літнім людям за їх внесок у розвиток нашої країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту й мудрість…»

З нагоди 30 – річчя з Дня створення  Чутівського районного  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) нагородили Почесними грамотами Чутівської районної державної адміністрації та Чутівської районної ради трудовий колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та окремих працівників, які надають соціально-побутові послуги в районі. Директор Чутівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Л.Калюжна подякувала керівникам району за підтримку в роботі терцентру та нагородила Подяками Чутівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) голову райдержадміністрації С.Апряткіна, голову районної ради В.Филенка та селищного голову М.Корольова. Продовжив захід святковий концерт за участю колективу «Університет III віку», що діє на базі терцентру.

В фойє районного Будинку культури були представлені вироби ручної роботи представників «Університет III віку».