Запрошуємо жителів Чутівського району отримати безоплатну правову консультацію

Запрошуємо жителів Чутівського району отримати безоплатну правову консультацію

У рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та на виконання графіку роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги, 02 серпня 2018 року о 10:30 в приміщенні Чутівської селищної ради (с-ще Чутове, вул. Набережна , буд. 9) працюватиме мобільна точка доступу до системи безоплатної правової допомоги.

В рамках роботи мобільної групи відбудеться зустріч працівників Головного територіального управління юстиції у Полтавській області та працівників системи безоплатної правової допомоги з представниками органів державної влади, громадських організацій, органів місцевого самоврядування та аграрного бізнесу з метою обговорення питань захисту майнових прав землекористувачів.