Засідання групи взаємопідтримки

Мабуть нічого так не зворушує і не піднімає настрій, як всміхнені обличчя маленьких членів нашого суспільства, тим паче посмішки та блискіт в очах прийомних дітей та дітей – вихованців дитячих будинків сімейного типу. Тож для  цих маленьких промінчиків щастя  в районній державній адміністрації 4 січня 2018 року було проведено засідання групи  взаємопідтримки під назвою «Емоційне розвантаження з використанням технік арт терапії». На  даному заході діти мали змогу не лише отримати свої солодкі подарунки, а й продемонструвати свої художні здібності на них за допомогою айсинга. Цікаво спостерігати  як дітки старанно намагалися створити свої солодкі пряничні та яскраві ялинки, і скільки було різних  між собою дітей, стільки ж було і ялинок. Доки солодкі шедеври підсихали дітям було проведено лекцію про правила безпечної поведінки під час зимових канікул. По закінченню засідання групи сталося дійсно диво, пішов сніг, тим самим доповнюючи піднесений настрій та блиск очей дітей.

Творити добро просто, тож шановні жителі Чутівського району, якщо у вас виникне бажання зробити ще одну  дитину – сироту щасливою і дати їй повноцінну родину, просимо звертатися до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (смт. Чутове, вул.Центральна,4)