Засідання Комісії

08 лютого 2018 року заступник голови  Чутівської  райдержадміністрації Данільченко Т.О.  провела засідання районної комісії по розгляду заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, призначення субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива та послуг зв'язку за місцем проживання.

З метою повного та об’єктивного розгляду  заяв громадян при вирішенні питань про надання субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям на засіданні було розглянуто та враховано наявність виняткових обставин у цих сім’ях.

За результатами роботи з кожного звернення відповідно до чинного законодавства прийняті рішення.