Засідання Комісії

29 листопада 2018 року відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чутівській райдержадміністрації, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сітайло Р.А., виконувач  обов’язків  начальника  Чутівського районного управління головного управління Держпродспоживслужби в  Полтавській області Петреченко Ю.Ю., керівники структурних підрозділів адміністрації, керівників установ і підприємств району (члени ДНПК), спеціалісти державних установ ветеринарної медицини району, селищний та сільські голови.

На засіданні комісії розглянули питання про стан  існуючих  місць захоронення  тварин  та вжиття  законних  заходів впливу  для проведення  вказаних об’єктів у відповідність  до Правил облаштування  і утримання діючих (існуючих) худобо могильників та біотермічних ям для захоронення  трупів тварин у населених пунктах України , затверджених наказом  Державного комітету  ветеринарної медицини України від 27 жовтня 2008 року № 232, зареєстрованим  в Міністерстві  юстиції України 27 січня 2009 року за № 85/16101.